از مترجم های اسطوره ای آسان ترنسلیت تا تایپیست های 10 انگشتی لنپرا

از مترجم های اسطوره ای آسان ترنسلیت تا تایپیست های 10 انگشتی لنپرا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

از مترجم های اسطوره ای آسان ترنسلیت تا تایپیست های 10 انگشتی لنپرااز مترجم های اسطوره ای آسان ترنسلیت تا تایپیست های 10 انگشتی لنپرا

خیلی شما را به بیراهه نبرم ، نمی خواهیم در مورد داستان های اساطیری صحبت کنیم ، از رستم و سهراب و اسفندیار ، نه . بلکه سخن بیشتر به نیاز دنیای امروز اتفاقا مربوط می شود . جاییکه نیاز برای انتقال مفاهیم از زبانی به زبان دیگر صنعت ترجمه را بوجود آورده و اکنون یکی از بایدهای جامعه امروزی می باشد و روز به روز در حال پیشرفت است . ترجمه ای که اگر خوب انجام بگیرد می تواند تمامی معنا را به همراه حس گوینده سخن منتقل کند و البته وای به زمانی که این کار به شکل صحیح خود صورت نگیرد . بگذارید کمی مثال عینی تر بزنیم . ترجمه متون تخصصی برای دانشجو هدفش هر چه باشد کیفیت کار خوب و قیمت ارزان را طلب می کند . اما براستی کدام موسسه برای ترجمه در ایران بهترین است ؟ آیا می توان برای کار انجام تایپ حرفه ای و با تعرفه مناسب هم جای مطمئنی پیدا کرد ؟

آسان ترنسلیت

داستان از آنجا شروع شد که به مرور نیاز به مقالات معتبر خارجی و عمدتا به زبان انگلیسی بیشتر شد و این مقالات باید به فارسی ترجمه شوند . برای هر رشته خاص هم مانند مدیریت ، روانشناسی ، حقوق و پزشکی ترجمه تخصصی مورد نیاز بود و هر مترجمی نمی تواند کار را خوب از آب در بیاورد . بنابراین سفارش ترجمه و تایپ آن بیشتر شد و مشتریان انتظار داشتند تا همیشه برای مقالات و کتاب هایی که برای ترجمه و تایپ به دست موسسات دارالترجمه می سپارند ، کیفیت خوب را تحویل بگیرند . همین باعث رقابت بیشتر موسسات در بکارگیری مترجم ها و تایپیست های با سطح حرفه ای بالا شد به طوری که هم اکنون آسان ترنسلیت دارای مترجمانی است که ترجمه کتاب را در کوتاهترین زمان و با کیفیت طلایی انجام می دهند و همچنین تایپیست های کاملا حرفه ای موسسه ای مانند لنپرا زبانزد هستند . همین امر باعث شده تا مشتریان قدیمی زیادی تمامی سفارشات خود را به این مجموعه بسپارند و همچنین دانشجویان زیادی را به خاطر تخفیفات و البته کیفیت بالای کارها معرفی بکنند .

همچنین این نوید را می توان داد که تایپیست های این مجموعه برای همکاری در تهیه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که بر روی سایت های مرجع مانند آسان داک ( asandoc.com ) قرار می گیرند و به صورت عمده می باشند ، آماده هستند . این کارها به خاطر حجیم بودن حتما از تخفیفات ترجمه دانشجویی ارزان برخوردار است تا باعث شود تا انجام ترجمه و کار تایپ ارزانتری در اختیار مشتری قرار گیرد . همچنین تعداد تایپیست ها و مترجم ها به اندازه کافی زیاد هستند تا کار به صورت فوری در اختیار مشتری قرار گیرد . در اختیار قرار دادن نمونه تست تایپ و ترجمه برای مشتری یکی از کارهایی است که شاید اولین بارها در این موسسات معتبر قدیمی انجام شد و به مرور تمامی موسسات در این زمینه دنباله رو آن شدند .

آسان ترنسلیت

نوشته شده در بهمن 1397 | رپورتاژ آگهی


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای takabblog.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:takabblog.ir | نقشه سایت