شاید نام الدار مورتازین برای تان آشنا باشد. او قبل از معرفی گلکسی اس 4، زمان دقیق رونمایی و برخی جزئیات آن را منتشر کرده بود که همگی به وقوع پیوستند.

حالا آقای مورتازین دوباره با یک توییت، خبرساز شده است:

ت تا 16 مرداد بی وقفه به حرکتش ادامه خواهد داد. آنچه در این مطلب می خوانید تایید نشده است ولی اگر حقیقت داشته باشد٬ G2 یک پرچمدار خاص خواهد شد. گویا LG G2 قرار است از یک نمایشگر 5.2 اینچی از نوع LCD IPS برخوردار باشد که می توان رزولوشن 1920 در 1080 و تراکم 423 پیکسل را برای آن ذکر کرد. تا قبل از

تایزن تقریبا مرده است. تاخیری در کار نیست. این لغو شدن کل پروژه است. بعید می دانم سامسونگ بیش از یک دستگاه برای 2014 آماده کند.

گویا LG G2 قرار است از یک نمایشگر 5.2 اینچی از نوع LCD IPS برخوردار باشد که می توان رزولوشن 1920 در 1080 و تراکم 423 پیکسل را برای آن ذکر کرد. تا قبل از این٬ کمتر به اندازه ای بزرگتر از 5 اینچ برای نمایشگر این دستگاه اشاره شده بود. نشان دهد به جای استفاده غیرقانونی از دستاوردهای مراکز علمی، بهتر

یکی دو روز قبل خبری درباره به تعویق افتادن عرضه تلفن سامسونگ با سیستم عامل تایزن منتشر شد٬ دلیل این اتفاق کمبود اپلیکیشن ها ذکر شده بود و اینکه شرکت کره ای می خواهد حتما قبل از عرضه پلتفرم٬ قفسه ها پر از اپلیکیشن باشد٬ نه بر عکس.

کاهش و افزایش صدا٬ احتمالا عملکردهای دیگری مثل زوم دوربین یا زوم صفحات را هم خواهند داشت. نکته دیگر٬ اشاره به احتمال استفاده از سنسور اثرانگشت در جی 2 است. با توجه به لبه های خمیده دستگاه که احتمالا دکمه ای در آنها تعبیه نشده٬ حلقه نورانی بین دکمه های + و - در پشت تلفن می تواند دکمه Power باشد ولی

حالا آقای مورتازین خبر می دهد که این تعویق در اصل مساوی با لغو کل پروژه تایزن است و حتی شک دارد که بیش از یک تلفن با این سیستم عامل در سال 2014 عرضه شود.

تایزن در اصل تلفیق سیستم عامل های بادای سامسونگ و میگوی نوکیا است که گفته می شد در استراتژی استقلال سامسونگ از گوگل نقش بزرگی را ایفا خواهد کرد.

توییت بعدی آقای مورتازین هم جالب است٬ او می نویسد که اینتل در حال کار بر روی یک پروژه جذاب مبتنی بر اندروید است که سامسونگ نیز در آن مشارکت خواهد داشت.

انگار همه چیز در حال تغییر است٬ تا ببینیم در عمل چه اتفاقی می افتد.
ساعت : 3:09 pm | نویسنده : admin | تکاب بلاگ | مطلب قبلی
Page : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15